Кошик
86 відгуків

Якість

Якість

ЯКІСТЬ

В поняття «якість» ми вкладаємо загальновизнану надійність бренду, пошук шляхів вдосконалення продукції і довірчі відносини з клієнтами. Наші клієнти це добре знають і цінують, і ми завжди прагнемо забезпечити чудову якість завжди — у всьому, що робимо.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб досягти і підтримувати високі стандарти гігієни, безпеки продукції та якості вихідної сировини шляхом ретельного багатоступеневого контролю на кожному етапі виробництва. Нижче представлені наші параметри якості.

ЯКІСНІ ПРОДУКТИ

Всі сировина надходить тільки з одних і тих же джерел, що заслуговують довіри і піддається строгій перевірці при прийманні. Філософія BIOMIN — встановлювати довгострокові ділові відносини з надійними постачальниками, що гарантує незмінно високу якість.

Невід'ємною складовою організації виробництва в BIOMIN є строгий контроль якості всіх матеріалів і продуктів.

МОТИВАЦІЯ КОМАНДИ

Безперервне навчання — одна з найголовніших цінностей нашої корпоративної культури. Ми підкреслюємо найважливішу роль безперервного навчання, яке не тільки удосконалює професійні знання і навички, але і, перш за все, є потужним чинником моральної мотивації нашого персоналу.

ВСТАНОВЛЕННЯ СТАНДАРТІВ

Успіх залежить від постійного вдосконалення внутрішніх стандартів якості — це основний принцип, яким незмінно вірна компанія BIOMIN.

У 1997 році BIOMIN запровадила міжнародний стандарт ISO 9001. Система HACCP, діюча на виробничих майданчиках BIOMIN, дозволяє забезпечити якість, якого чекають наші клієнти.

 

Міжнародні та місцеві стандарти якості продовольчих продуктів, наприклад GMP+, FAMI-QS і QS, гарантують найвищий рівень контролю та якості нашої продукції — від закупівлі сировини до отримання готового продукту.

Співробітники BIOMIN добре розуміють, що якість харчових продуктів залежить від якості кормів, так як це єдина виробнича система. Задоволення потреб клієнтів — наше першочергове завдання, і ми прагнемо вирішувати її за рахунок впровадження найвищих стандартів якості кормової галузі.

ОЦІНКА ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ISO 14040

У вересні 2011 року компанія BIOMIN завершила сертифікацію ISO 14040 «Оцінка життєвого циклу». За рахунок оптимізації використання кормів і підвищення продуктивності тварин можна домогтися скорочення викидів парникових газів тваринницькими підприємствами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner